PAR MUMS

Mūsu nosaukums ir ‘’Royal Games GL’’ un mēs piedāvājam Latvijā ražotas prāta un loģiskās domāšanas atīstošas spēles no koka, kuru pamatdoma balstās uz pasaulē pazīstamās spēles Tetris bāzes. 

Spēles ir piemērotas visām vecuma grupām. Veidotas gan spēlējamas plaknē, gan telpiskas. Spēles pieejamas – krāsainas, koka krāsā, puzles ar printējumu, lāzergravējumu. Piedāvājam arī individuāli Jums veidotas spēles.

Laiks ar ģimeni

Royal Games spēles ir lielisks veids kā pavadīt laiku ar sev tuvākajiem. Izaiciniet viens otru un pārbaudiet, kuram mājās ir asākais prāts.

Savs dizains

Ideāls variants dāvanai, suvenīram vai vienkārši ikdienai. Iesūti savu bildi un mēs izgatavosim unikāla dizaina koka tetri.

Pašu rokām taisīts

Katra no Royal Games spēlēm kādreiz ir bijusi mūsu priekšā uz galda. Rūpīgi griezta, slīpēta un iesaiņota, lai dotos ceļā pie Jūsu ģimenes.

Piegāde

Lai lieki neuztrauktos, piedāvājam bezmaksas piegādi. Rīgā un tās apkārtnē spēli atvedīsim paši. Tālāk no Rīgas spēli nodosim Jums, izmantojot pakomāta palīdzību. Piegāde 4 dienu laikā.

Īpašs piedāvājums uzņēmumiem

Visiem patīk labi izaicinājumi. Pārsteidz savus kolēģus, partnerus vai klientus ar speciāla dizaina prāta puzli. Sazinies ar mums, lai saņemtu īpašo piedāvājumu!